O mně

Zdravím!

Jmenuji se Anna, od malička jsem Anička, ale tady se mi říká Annie. Je mi 22 let, bydlím napůl ve Zlíně, napůl v Praze a plním si své sny.

Miluji hudbu, sama hraji na několik hudebních nástrojů, ale kromě toho docela ovládám různé grafické práce, navrhuji loga, plakáty, ilustrace, infografiky, potisky i celé vizuály značek, akcí a firem… Společně s tím se zajímám o marketing, především ten na sociálních sítích.

A taky šiju. Ve dne v noci. Šiju oblečení, batohy, obaly nebo třeba i tašky. Když zrovna nesedím u šicího stroje nebo u jednoho z grafických programů, tak natáčím nebo fotím. Není mi cizí ani malování, kreslení, stříhání, háčkování, modelování… a ani vaření.

Ale dost už vychloubání.

Někteří by mohli tvrdit, že umím všechno, ale není tomu tak. Nezvládám míčové sporty (vyjma ping pongu, ale včetně hokeje), zato na kole, bruslích, koloběžce a v zimě na lyžích, to předjedu každého…šneka.

Mimo to všechno jsem vysokoškolák a jednou ze mě bude třeba logopedka. Zatím ale nechci zavrhnout ani kariéru testera tobogánů, člověk nikdy neví, kam ho život zavede.

Kromě tohoto webu mám na starost ještě instagramové účty @worldannies (klikni zde) a @anickasije (klikni zde), kde se vyskytuji nejčastěji.

Pokud bys měl/a na mě nějaké dotazy, stačí mi napsat někam sem:

mail: anickatvori@gmail.com

instagram: @worldannies