Objednávka samolepek – časté dotazy

Kolik samolepky stojí a jak jsou velké?

Samolepky mají tvar kruhu o průměru 4,5 cm a jsou v balení po 24 kusech. 1 takovéto balení stojí 30 Kč (1,2€).

Co si můžu na samolepky nechat vytisknout?

Na samolepky ti vytisknu cokoliv 🙂 Může to být fotka, logo, text… Hlavní je, aby se motiv vešel do tvaru kruhu a aby případné písmo bylo čitelné i v kolečku o průměru 4,5 cm.

Jak je to s poštovným?

Obyčejné poštovné stojí 20 Kč, doporučeně posílám za 45 Kč. Na Slovensko je poštovné 1,4€, doporučeně 3,4€. Lze poslat i na dobírku, ale tato služba je hodně drahá, proto to raději nedělám.

Kdy mi samolepky přijdou?

Samolepky odesílám každé pondělí a čtvrtek. Do Česka obvykle přijdou do 1-2 pracovních dnů, na Slovensko to chvíli trvá, asi 3-4 pracovní dny.

Jak ti mám poslat peníze?

Peníze za samolepky je možné poslat buďto na bankovní účet (číslo uvedu u objednávky), nebo v obálce na mou adresu (také uvedu u objednávky). Pokud se ale obálka s penězi ztratí, není to můj problém. Zatím se to však nikdy nestalo. Ze Slovenska preferuji poslání v obálce, protože se platí nemalá částka za převod peněz bance, když je to z cizí země.

Jak si mohu samolepky objednat?

Na tuto otázku jsem čekala 🙂 Stačí, když vyplníš tento FORMULÁŘ a pošleš mi fotku, kterou mám natisknout, na tento e-mail: worldannies.eu.yt@gmail.com. Do předmětu e-mailu prosím napiš tvé jméno a příjmení nebo jméno tvého instagramového účtu.